Kontakta oss

  • Hem /
  • Kontakta oss

Kontakta Qbase!

Ring, maila eller boka ett möte med oss för ett framtida samarbete.

Qbase AB

Org.nummer: 556962-4629

Besöksadress:
Björnstigen 30
170 72 Solna

Email: info@qbase.se

Stefan Heidmark

VD & verksamhetskonsult
Mobil: 070 633 39 25 
Email: stefan.heidmark@qbase.se



Johannes Karlsson

Verksamhetskonsult & verksamhetsutveckling
Mobil: 070 763 39 81
Email: johannes@qbase.se


Matilda Kristensson

Ekonomi-, marknads- & HR-ansvarig
Mobil: 070 633 39 81
Email: matilda@qbase.se


Camilla Arvidsson

Verksamhetskonsult
Mobil: 070 923 39 81
Email: camilla@qbase.se

Mikael Nitz

Verksamhetskonsult
Mobil: 073 534 20 01
Email: mikael@qbase.se

Johan Dibb

Jurist & verksamhetskonsult
Mobil: 070 777 25 93
Email: johan@qbase.se



    Kontakta oss för frågor eller bokning av möte.

    Fyll i formuläret nedan.


        Läs våra policys här


    Om oss

    Qbase startade år 2014 som ett konsultföretag med fokus på implementering av ledningssystem. Alla kunder som vi startade samarbeten med under det första året har vi kvar än idag. Vår verksamhet har vuxit både till antalet kunder och till deras utökade behov av tjänster. Idag är Qbase ett företag som arbetar med ledningssystem, lagefterlevnad, anbud, IT-säkerhet och utbildning. Vi är baserade i Stockholm och verkar över hela landet med goda samarbeten på distans.

    Qbase Ab

    Besöksadress:
    Björnstigen 30
    170 72 Solna

    Email:
    info@qbase.se